مدیریت منابع
خانه عمران
مدیریت ریسک

تجهیز کارگاه

سالنامه

مدیریت زمان

 

  گرایش‌مدیریت ارشد


با عنايت با اينكه فعالان عرصه ساخت و ساز و مديران ارشد شركت‌هاي ساختماني در رشته‌هاي تحصيلي خود معمولاً به‌طور آكادميك از مباحث روز دانش مديريت فاصله داشته‌اند، لذا پس از نايل شدن به سمت‌هاي مديريتي، به دليل عدم آشنايي يا اشراف كامل به ابزار‌هاي علمي مديريت، اغلب دچار چالش‌هاي گوناگون و در نتيجه كاهش راندمان و بهره‌وري مي‌گردند.


 

برای پاسخ‌گویی مناسب به این نیاز و خلاء حرفه‌ای و در راستای مأموریت‌های اصلی مؤسسه خانه عمران مبنی بر «توسعه شایستگی‌های مدیران کنونی» و «پرورش مدیران آینده»، گرایش «مدیریت ارشد» طرح CMBA با هدف توسعه توانمندی‌های فراگیران برای احراز سمت‌های مدیریت عامل، عضویت هیأت مدیره و معاونت شرکت‌های فعال در پروژه‌‌های صنعت ساخت و طرح‌های عمرانی طرح‌ریزی شده است.

طراحی سرفصل‌های دروس به گونه‌ای بوده است که طی 150 ساعت آموزش به شکلی جامع، مباحث متنوع مورد نیاز نظیر مباحث پیشرفتة مدیریتی، فنی، حقوقی، قراردادی، مالي و ... پوشش داده شود.


در هر گرایش، بر حسب نیاز و مدت زمان دوره، درصد و محتوای گنجانه شده از هریک از حوزه‌های دانشی فوق به شکل متفاوت بوده و متناسب با ویژگی‌های دوره و فراگیران خواهد بود.شایان ذکر است گرایش مدیریت ارشد از شرایط برگزاری ویژه‌ای برخوردار می‌باشد. با توجه به جایگاه و سطح مدیران شرکت کننده در دوره تلاش شده است که امکانات برگزاری دوره به شکل VIP بوده و شرکت کنندگان محترم نیز بر اساس سابقه مدیریت در شرکت‌های متوسط، بزرگ و عالی‌رتبه، گروه‌بندی و تفکیک گردند.
 

 

جهت انتخاب گرایش مناسب، داوطلبان می‌توانند علاوه بر مطالعه سرفصل دروس هریک از گرایش‌ها که در واحد پذیرش خانه عمران در دسترس قرار دارد، از جلسات مشاوره و سمینارهای توجیهی رایگان دوره‌ها نیز برخوردار گردند.


   • سایت Architects
  • سایت Cdownload
  • سایت Cacademy
  • سایت Nezameng
  • سایت Safetyhouse