مدیریت منابع
خانه عمران
مدیریت ریسک

تجهیز کارگاه

سالنامه

مدیریت زمان

اصول و فنون مذاکره


برای برخورداری از 4% تخفیف ثبت نام اینترنتی هم اکنون کلیک کنید


معرفی:

مذاكره مهم ترين و رايج ترين وسيله برقراري ارتباط بين انسان هاست. اولين تجربه انسان براي مذاكره در خانواده آغاز مي شود و به جامعه جهاني ختم مي شود. انسان ها با هم مذاكره مي كنند تا با ديگران براي رسيدن به نيازهاي خود و به عبارت ديگر، منافع مشروع خود، به توافق برسند. با ورود سازمان ها، از قبيل شركت ها، بانك ها، مؤسسات دولتي، شهرداري ها و... مذاكرات انسان ها جدي تر و سرنوشت سازتر شده است. آشنايي و نهايتاً سلطه به اصول و فنون مذاكره انسان ها را به اين توانايي مجهز مي كند كه در جريان ارتباطات با ديگران، در هرسطحي، به توافقي معقول، منطقي، منصفانه، قابل دوام و سريع دست يابند. فرایندی گفتگو محور است که بر روی یک موضوع مشخص درجهت رسیدن به اهداف فردی یا سازمانی از طریق توافق صورت می پذیرد که در جهت تامین نیازها ، رضایت و منافع طرفین می باشد و بایستی دارای ارزش افزوده باشد. همواره در طول یک روز هر یک فرد با بيش از 17 نفر مذاكره می کند كه بيش از 85% از اين مذاكرات با سود آوري شخص ارتباط مستقيم دارد. اما 90% از دلایل عدم توفیق در کسب نتیجه به دليل عدم آشنایي افراد با مهارت هاي ارتباط مؤثر و اقناع مخاطب است. در این دوره آموزشی آموزشی شما می توانید با اصول و فنون مذاکره آشنا شوید.

پیش نیازهای این دوره چیست؟

- ندارد

جایگاه دوره در جهان چگونه است؟

دردنیای پیشرفته امروز و به خصوص در کشورهای اروپایی و امریکای شمالی و حتی کشورهای شرق آسیا، اصول و فنون مذاکره علاوه بر بهره گیری از تکنیک های روانشناسی و شخصیت شناسی، به اداب و رسوم و قواعد در نظر گرفته شده از سوی میزبان مذاکرات و یا از سوی تیم میهمان، قبل ،حین و پس از مذاکره میپردازد و برای انان بسیار با اهمیت می باشد.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره به مدیران و رهبران سازمانی، برای مدیران و کارشناسان فروش و بازاریابی و نیز کلیه علاقمندان توصیه می شود.

مهارت هایی که پس از گذراندن این دوره کسب می کنم چیست؟

آیا می خواهید در مذاکرات درون سازمانی برای ایجاد سیستم داخلی (ساختار، کارکنان، عملکرد، برنامه ها، اقدامات، و غیره) موفق باشید؟ آیا می خواهید یک مذاکره خوب و اثر بهش در حوزه خرید یا فروش داشته باشید؟ و ... در این دوره آموزشی شما می توانید با اصول و فنون مذاکره آشنا شده و مهارت های خود را در این زمینه گسترش دهید.

موقعیت های شغلی که با گذراندن این دوره می توانم کسب کنم چیست؟

شما با گذراندن این دوره می توانید توانایی های خود به عنوان مدیر یک سازمان توسعه دهید . همچنین می توانید به عنوان یک مدیر فروش مشغول به کار شوید.

مزایای دوره های خانه عمران چیست؟

1. گواهینامه های معتبر آموزشی 2. ترجمه رسمی گواهینامه پایان دوره به درخواست دانش پژوه 3. برگزاری Work Shop های دوره ای 4. برگزاری دوره های Post Course جهت آموزش امکانات جدید نرم افزاری و رفع اشکال 5. معرفی دانش آموختگان جویای کار در سایت جامع کاریابی CJobs.ir 6. آشنایی با سایر مهندسان فعال در صنعت ساختمان با حضور در کلاس های آموزشی 7. استفاده از انوع تخیفات همانند تخفیفات دانشجویی، ثبت نام گروهی، عضویت، ثبت نام اینترنتی و ... 8. پذیرایی رایگان 9. استفاده از خدمات رفاهی پیش بینی شده برای اعضا


  • سایت Architects
  • سایت Cdownload
  • سایت Cacademy
  • سایت Nezameng
  • سایت Safetyhouse