دوره جامع CMBA ساخت و ساز
دوره جامع CMBA ساخت و ساز

فرصت تغییر یک متخصص مجرب به یک مدیر حرفه‌ای ساخت و ساز

دوره جامع CMBA گرایش ساخت و ساز شهری، تنها دوره‌ی راهبری و مدیریت کسب و کار در صنعت ساختمان است که ویژه‌ی ساخت و ساز امروزی در ابعاد مختلف و طبق رویدادها و نیازهای روز بازار کار توسط  توسط مدرسه کسب و کار صنعت ساختمان طراحی شده و به تناوب برگزار می‌گردد.

این دوره مجموعا شامل ۲۶۰ ساعت آموزش و انتقال تجربه می‌باشد و در قالب ۷ دپارتمان مجزا ارائه می‌گردد:

 • مالی و اقتصادی
 • برندسازی و فروش
 • حقوقی و قراردادی
 • مدیریت و سازماندهی
 • فنی و اجرایی
 • توسعه‌ی فردی
 • مدیریت توسعه‌ی کلان کسب و کار

این دوره توسط بیش از ۷ متخصص مجرب که هر یک در بخشهای مشخصی دارای تجربه‌ی عملیاتی بالا و بینشی بالغ و اصولی هستند، برگزار می‌شود. دوره‌ی مدیریت حرفه‌ای کسب و کار ویژه ساخت و ساز شهری که بصورت آنلاین/ حضوری قابل ارائه است به آن دسته از مخاطبان پیشنهاد می‌گردد که بیزنس پرسود و مطمئن ساخت و ساز را به عنوان یک کسب و کار بلند مدت و حرفه‌ای برگزیده‌اند.

معرفی اساتید دوره جامع CMBA ساخت و ساز

CMBA چیست؟

مدرک CMBA، حرف C مخفف Construction یعنی صنعت ساختمان و MBA مخفف Master of Business Administration یعنی مدیریت کسب و کار است. CMBA تنها دوره جامع و تخصصی مدیریت کسب و کاری با تمرکز بر صنعت ساختمان در ایران است.

نظر شرکت کنندگان دوره CMBA ساخت و ساز

اعتبار مدرک CMBA

مدرک معتبر CMBA (با امکان ترجمه رسمی با سربرگ قوه قضاییه و مهر وزارت خارجه) پس از ارزیابی و احراز صلاحیت توسط موسسه تحقیق و توسعه خانه عمران ارائه می‌گردد که از سال ۱۳۸۹ به صورت انحصاری ارائه داده است.

نمونه مدرک CMBA

گواهینامه

مخاطبان

مدرسه کسب و کار صنعت ساختمان، به صورت تخصصی به کسب و کار در صنعت ساختمان اختصاص دارد و دوره‌های جامعی را برای مهندسان عمران، معماران، سازندگان، مشاورین املاک و کلیه علاقه‌مندان و دست‌اندرکاران ساخت و ساز برگزار می‌کند.

راه CMBA

دوره جامع و حرفه‌ای مدیریت کسب و کار ساخت و ساز در قالبی کاملا تخصصی و به‌روز با ساعت‌ها کار مطالعاتی و میدانی توسط یک اتاق فکر از متخصصان و مدیران مجرب در اواسط دهه هشتاد کشور طراحی شد و از اواخر همین دهه شروع به برگزاری گردید. این فرایند نوآورانه و بین‌المللی با هدف پرورش و تربیت مدیران پروژه کارآمد و شایسته در تمام حوزه‌های مالی و اقتصادی، برندینگ و فروش، حقوقی و قانونی، مدیریت و سازماندهی، فنی و اجرایی، توسعه‌ی فردی، مدیریت کلان کسب و کاربصورت مستمر در حال به‌روز رسانی و بهبود است.

می‌دانیم که مدیران فعال در حوزه‌های ساخت و ساز شهری و طرح‌های عمرانی عمدتاً از دانش‌آموختگان رشته‌های فنی- مهندسی نظیر: عمران، مکانیک، برق، معماری و امثال آن می‌باشند، حال آنکه سرفصل‌های مصوب این رشته‌های دانشگاهی اغلب موضوعات فنی را در بر گرفته و اساساً خالی از مباحث آکادمیک در زمینه‌‌های مدیریتی، مالی و دیگر موضوعات مورد نیاز مدیران می‌باشد. ازاین رو واجدین پست‌های مدیریتی در حوزه‌های فوق‌الذکر معمولا با نقصان علمی مواجه شده که نتیجه آن محدودیت زاویه دید و متعاقباً بروز چالش‌ها و آسیبهای جدی نظیر موارد فوق الذکر بوده است.

از سوی دیگر با توجه به سرعت رو به رشد تکنولوژی، ابزارهای اطلاع‌رسانی و مدیریتی و نیز توسعه پرشتاب دانش مدیریت در تمامی زمینه‌ها و همچنین تخصصی‌تر شدن هر یک از فعالیتها بدیهی است حتی در صورت گذراندن واحدهای آکادمیک و یا داشتن مدارک دانشگاهی مرتبط با حوزه‌های مدیریت، دیگر نمی‌توان پاسخگوی نیازهای روز بود. به عبارت دیگر مدیران فعال در صنعت ساخت نه تنها باید با مبانی علمی مدیریت، مدیریت پروژه، مدیریت مالی و نظایر آن آشنا شوند، بلکه می‌بایست به فراخور نوع فعالیت و چشم اندازهای پیش روی خود هوشمندانه به دانش و ابزارهای روز مسلح شده و همواره در حال نوآوری یا استفاده مطلوب از قابلیت‌ها و امکانات ایجاد شده باشند چرا که: “امروزه دانایی و به روز بودن به عنوان تنها مزیت رقابتی محسوب می‌گردد”

در راستای پاسخگویی به این نیاز اساسی بود که مدرسه کسب و کار صنعت ساختمان با تشکیل کارگروهی تخصصی درصدد طراحی و پیاده سازی دوره‌های آموزشی جامع و متنوع CMBA نمود. امید است این خدمت خانه عمران نیز همچون خدمات ارایه شده طی دهه های گذشته مفید واقع شده و به لطف پروردگار بتواند رضایت مدیران و مهندسان عزیز کشورمان را جلب نماید.

مدرسه کسب و کار صنعت ساختمان، هم مدرسه است و هم محلی برای کسب و کار و هم مرکز ارتباطات حرفه‌ای؛ با حضور و مشارکت اهالی حرفه‌ای صنعت ساختمان و اولین مرکز تخصصی برای شکل‌گیری، توسعه و مدیریت حرفه‌ای کسب و کار در بخش‌های مختلف صنعت ساختمان در ایران است. این مدرسه تنها مرجع ارائه‌ دهنده‌ی دوره‌های جامع مدیریت کسب و کار در صنعت ساختمان (CMBA) بوده و با فراهم کردن بستری برای ارتباطات حرفه‌ای، مشاوره و آموزش به بیان راهکارهای هوشمندانه، خلاق، اصولی، به روز و کاربردی برای علاقه مندان به کسب و کار حرفه‌ای در حوزه‌ی ساختمان، ساخت و ساز و معماری می‌پردازد.

رویکرد ما در مدرسه کسب و کار صنعت ساختمان خانواده محور است و می‌کوشیم تا ضمن تعامل مؤثر با یکایک مخاطبانمان فرآیند یاددهی و یادگیری را به بهترین شکل ممکن نگهداری کنیم. همه اعضا برای ما مهم هستند و می‌کوشیم تا ارتباطی عمیق و اصیل در راستای تعالی فردی و شغلی همراهانمان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان دوره جامع CMBA ساخت و ساز

شما میتوانید با تکمیل فرم ذیل ضمن کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویژگی های این فرایند آموزشی و بهره‌مندی از تجربیات و توصیه های مشاوران مجرب ما با در نظر گرفتن شرایط و اهدافتان تصمیم بهتری برای آینده خویش بگیرید.

مشاوره آموزشی در خصوص:

 • دوره جامع CMBA و هزینه آن
 • شرایط ورود به دوره 
 • نوع برگزاری کلاس
 • سرفصل های دوره

 

در صورتی که نیاز به مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص دوره جامع CMBA دارید

با تکمیل فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان مدرسه کسب و کار صنعت ساختمان با شما تماس بگیرند.

مزایای عضویت در مدرسه

 • دسترسی به محتوای آموزشی رایگان
 • اطلاع از پیشنهادات ویژه و تخفیف‌ها
 • بهره‌مندی از خدمات ویژه با قیمت مناسب
 • حضور در برخی رویدادهای داخلی اعضای مدرسه کسب و کار
 • بهره‌مندی شبکه ارتباطات حرفه‌ای در صنعت ساختمان
 • حضور در چرخه کسب و کار صنعت ساختمان و کسب اعتبار