مدیریت منابع
خانه عمران
مدیریت ریسک

تجهیز کارگاه

سالنامه

مدیریت زمان
صفحه اصلی > درباره CMBA > گرایش‌های طرح > مدیریت کارگاه 


 گرایش مدیریت کارگاه (مدیریت اجرایی صنعت ساخت)


از آنجا که سرپرستان و معاونان اجرایی کارگاه‌ها نقش مؤثری در اداره و پیشبرد اهداف پروژه، هدایت نیروی انسانی، برنامه‌ریزی، سازماندهی و کنترل کیفیت دارند، لازم است این دسته از مدیران علاوه بر مهارت‌های فنی و مهندسی که در دوران تحصیلات دانشگاهی آموخته‌اند از لحاظ علوم مدیریتی و سرپرستی نیز دارای توانمندی و شایستگی گردند.

برای پاسخ‌گویی مناسب به این نیاز و خلاء حرفه‌ای و در راستای مأموریت‌های اصلی مؤسسه خانه عمران مبنی بر «توسعه شایستگی‌های مدیران کنونی» و «پرورش مدیران آینده»، گرایش «مدیریت کارگاه» طرح CMBA با هدف توسعه توانمندی‌های فراگیران برای احراز سمت ریاست یا معاونت اجرایی کارگاه‌های بزرگ در پروژه‌‌های صنعت ساخت و طرح‌های عمرانی طرح‌ریزی شده است.

طراحی سرفصل‌های دروس به گونه‌ای بوده است که طی 400 ساعت آموزش به شکلی جامع، مباحث متنوع مورد نیاز نظیر مباحث پیشرفتة مدیریتی، فنی، حقوقی، قراردادی، مالي و ... پوشش داده شود.
 

در هر گرایش، بر حسب نیاز و مدت زمان دوره، درصد و محتوای گنجانه شده از هریک از حوزه‌های دانشی فوق به شکل متفاوت بوده و متناسب با ویژگی‌های دوره و فراگیران خواهد بود.

جهت انتخاب گرایش مناسب، داوطلبان می‌توانند علاوه بر مطالعه سرفصل دروس هریک از گرایش‌ها که در واحد پذیرش خانه عمران در دسترس قرار دارد، از جلسات مشاوره و سمینارهای توجیهی رایگان دوره‌ها نیز برخوردار گردند.  • سایت Architects
  • سایت Cdownload
  • سایت Cacademy
  • سایت Nezameng
  • سایت Safetyhouse