مدیریت منابع
خانه عمران
مدیریت ریسک

تجهیز کارگاه

سالنامه

مدیریت زمان
صفحه اصلی > خدمات > مستندسازی 

خدمات مستندسازی


بنا به تعریف نظام فنی و اجرایی کشور، مستندسازی عبارت است از بررسی سیر تکوین و تحقق طرح از زمان پیدایش تا مرحله مطالعه، اجرا، بهره برداری و نگهداری، ثبت وقایع و رویدادها، ابتکارات، خلاقیت ها، تنگناها و مشکلات فنی و حقوقی و اجرایی – مالی، تحلیل و ارائه راه حلها به صورت مستند از طریق گزارش، تصویر، فیلم، دیسکت و سی دی که می تواند در طرح های بعدی مورد استفاده قرار گیرد.
در این رابطه، يكي از معضلات حوزه ساخت و ساز كشور ( از پروژه‌هاي كوچك گرفته تا پروژه‌هاي بزرگ ملي)، فقدان بستر، فرهنگ و ساز و كارهاي مؤثر و هدفمند ثبت، نگهداري و پردازش و به كارگيري تجارب و اطلاعات توليد و كسب شده در پروژه‌ها و در یک کلام فقدان مستندسازی پروژه ها است.
وجود چنين خلأ‌ها و معضلاتي باعث گرديده تا سرمايه‌هاي ارزشمندي كه اصطلاحاً " تجارب شفاهي" ناميده مي‌شوند در اثر فقدان سيستم‌هاي مديريت دانش ( از جمله مستند سازي) براحتي از دست برود و اين سرمايه‌هاي گرانبها (دانش ضمني) كه حاصل تجربه مستقيم و عملي هزاران نفر ساعت مدير، مهندس، تكنسين و عوامل اجرايي در اجراي انواع پروژه‌هاست، در چرخه منسجم هدفمند مديريتي و اجرايي سازمان‌ها و شركت‌ها قرار نگيرد.
در این راستا تیم مستندسازی گروه CMBA خانه عمران آمادگی ارائه خدمات مستندسازی به کلیه کارفرمایان و مجریان پروژه های کوچک و بزرگ را دارد. در صورت تمایل لطفاً فرم ذیل را تکمیل فرمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.نام شرکت/سازمان: *
شماره تماس: *
نام و نام خانوادگي رابط شرکت / سازمان:
*
شماره موبایل رابط: *

 

   • سایت Architects
  • سایت Cdownload
  • سایت Cacademy
  • سایت Nezameng
  • سایت Safetyhouse