ارزش دوره مدیریت فنی و اجرایی ساختمان

ارزش های دوره مدیریت فنی و اجرایی ساختمان- بخش اول

دوره‌ی «مدیریت فنی و اجرایی ساختمان» چه ارزشی را برای سازندگان به ارمغان می‌آورد؛ مهندس اطهری، طراح دوره، با طمأنینه از رسالت‌ها و ارزش‌های این دوره برای سازندگان میگوید. دپارتمان مدیریت فنی و اجرایی ساختمان یکی از ۶ دپارتمان دوره‌ی جامع CMBA ساخت و ساز است که تنها دوره‌ی جامع مدیریت کسب و کار ویژه‌ی ساخت و ساز شهری است و در مدرسه کسب و کار صنعت ساختمان ارائه میشود.

ارزش های دوره مدیریت فنی و اجرایی ساختمان- بخش دوم

دکتر سیامک نجفی، با سالها تجربه در نظارت و اجرای پروژه‌های فاخر ساختمانی، از ارزش‌های دوره‌ی مدیریت فنی و اجرایی ساختمان میگوید.

دکتر نجفی یکی از ۷ مدرس دوره‌ی مدیریت فنی و اجرایی ساختمان برای سازندگان است که به انتقال تجربیات حرفه‌ای و مدیریتی به روز درفرآیند اجرای اسکلت بتنی، فولادی و سقف‌های جدید میپردازد.

دوره‌ی مدیریت فنی و اجرایی ساختمان یکی از ۶ دپارتمان دوره‌ی جامع CMBA ساخت و ساز (مدیریت کسب و کار ساختمان سازی) است که ۴ اسفند ماه بصورت آنلاین/حضوری بصورت محدود برگزار میشود.

شروع دوره مدیریت فنی و اجرایی ساختمان

تنها دوره‌ی مدیریت فنی و اجرایی ساختمان‌ که بصورت حرفه‌ای توسط ۱۱ نفر از افراد متخصص و با تجربه‌ ارائه می‌شود؛  این دوره جزو یکی از ۶ دپارتمان دوره‌ی جامع CMBA ساخت و ساز (مدیریت کسب و کار ویژه‌ی ساخت و‌ساز شهری) است.

این دوره‌ ویژه‌ی افراد دارای تجربه‌ی ساختمان‌سازی و علاقه‌مند به فعالیت حرفه‌ای به عنوان مدیران ساخت و ‌ساز است. ️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

لینک کوتاه نوشته

مزایای عضویت در مدرسه

  • دسترسی به محتوای آموزشی رایگان
  • اطلاع از پیشنهادات ویژه و تخفیف‌ها
  • بهره‌مندی از خدمات ویژه با قیمت مناسب
  • حضور در برخی رویدادهای داخلی اعضای مدرسه کسب و کار
  • بهره‌مندی شبکه ارتباطات حرفه‌ای در صنعت ساختمان
  • حضور در چرخه کسب و کار صنعت ساختمان و کسب اعتبار