بلک فرایدی مدرسه کسب و کار
بلک فرایدی دوره های مدرسه کسب و کار

فستیوال بلک فرایدی مدرسه کسب و کار صنعت ساختمان

با احترام به درخواست‌های فراوان شما همراهان گرامی و بمناسبت بلک فرایدی ما در گروه مدرسه کسب و کار ساختمان تصمیم گرفتیم  فستیوال تخفیفی را ترتیب بدهیم، که در آن شما تا ساعت ۲۴ روز جمعه می‌توانید هر تعداد دوره تخصصی کسب و کاری و مدیریتی ویژه ساخت و ساز که مورد نظرتان هست را با ۳۰ درصد تخفیف بدون قید و شرط ثبت نام کنید.

 

شرکت در این دوره ها به افرادی که ساختمان و ساختمان سازی را به عنوان یک کسب و کار بلند مدت در نظر گرفته اند و قصد دارند کسب و کار ساختمان سازی خود را توسعه دهند و از سود مالی بیشتری برخوردار شوند توصیه میشود.  این یک فرصت ویژه برای سازندگان، سرمایه گذاران، مشاورین املاک و افرادی که قصد توسعه مهارت های خود در ابعاد مختلف کسب و کار (MBA) صنعت ساختمان دارند خواهد بود.

نحوه استفاده از تخفیف:

برای اطلاع از محتوای دوره ها، سرفصل ها، اساتید و تخفیف ویژه ای که برای هر کدام در نظر گرفته شده است کافی است روی هر کدام از عناوین زیر کلیک کنید روی لینک تمام دوره ها تخفیف فستیوال بلک فرایدی لحاظ شده است. مراقب باشید زمان رو از دست ندید چون هرگز قابل تمدید و تکرار نیست.

 

راستی اگر سوال یا ابهامی هم داشتید می توانید از طریق شماره موبایل اختصاصی ۰۹۱۹۳۳۷۴۰۲۹ یا دایرکت پیج اینستاگرام با نام cmba.ir یا لینک https://instagram.com/cmba.ir مراجعه کنید.

     (طراحی، اجرا، اصول قراردادی، مدیریت مالی، اصول برنامه ریزی و مدیریت پروژه)

     (توسعه فردی، منابع انسانی، برندسازی، بازاریابی و فروش)

     (توسعه فردی، منابع انسانی، برندسازی، بازاریابی و فروش)

مزایای عضویت در مدرسه

  • دسترسی به محتوای آموزشی رایگان
  • اطلاع از پیشنهادات ویژه و تخفیف‌ها
  • بهره‌مندی از خدمات ویژه با قیمت مناسب
  • حضور در برخی رویدادهای داخلی اعضای مدرسه کسب و کار
  • بهره‌مندی شبکه ارتباطات حرفه‌ای در صنعت ساختمان
  • حضور در چرخه کسب و کار صنعت ساختمان و کسب اعتبار