تجربیات حقوقی و قراردادی ساخت و ساز

ویدیوی زیر حاوی اطلاعاتی به‌روز و کاربردی در حوزه‌ی مباحث حقوقی ساخت و ساز است. به سازندگان حرفه‌ای و مدیران ارشد شرکت‌های ساختمانی پیشنهاد می‌شود در دوره‌ی جامع «مباحث و نکات حقوقی و قراردادی در ساخت و ساز شهری» شرکت کنند. در بخشی از ویدیو به معرفی این دوره پرداخته می‌شود.

حسین اقدامی، وکیل دادگستری و مشاور حقوقی ملکی، در دوره “نکات حقوقی و قراردادی ساخت و ساز” به چه نکاتی میپردازد؟ 

حسین اقدامی، وکیل دادگستری و مشاور حقوقی ملکی، در بخش دوم دوره “نکات حقوقی و قراردادی ساخت و ساز” به چه نکاتی میپردازد؟ 

علیرضا بهشت آئین با تجربه‌‌ای ارزشمند در حوزه‌ی فروش و پیش‌فروش ‌ساختمان، به سازندگان پیشنهاد میکند «تا حد ممکن، از پیش فروش ساختمان، بپرهیزید!» ️ تجربیات حقوقی و قراردادی ساخت و ساز در دوره‌ی آنلاین ۴۰ ساعته به سازندگان ارائه میشود و راه‌های مطمئن و هوشمندانه‌ی تامین سرمایه به همراه تحلیل بازار مسکن در دوره‌ی ۲۰ ساعته‌. 

مدرسه کسب و کار در دوره‌ی «نکات حقوقی و قراردادی در ساخت و ساز شهری» به شیوه‌ای کاربردی و به روز، به بیان مفاهیم، اصول، نکات و راهکارهای حقوقی و در ساخت و ساز شهری میپردازد.  و داوری در قراردادهای ساختمانی

از چالش‌های مشارکت در ساخت، جدای از اهمیت نکات حقوقی و قراردادی و تکنیک‌های مهم برای پروژه‌های مشارکت در ساخت، گاها به دلایل متعدد از جمله مسائل مالی، فرهنگی و عدم تعادل قیمت ساختمان به زمین، مشارکت در ساخت اتفاق نمی‌افتد. بشنویم از یک نمونه‌های واقعی از ملکی که اساسا پتانسیل مشارکت در ساخت ندارد.

هنگام خرید رهن و به طور کلی نقل و انتقال املاک تجاری و اداری، از عدم وجود بدهی‌های معوق بابت حقوق بیمه و … اطمینان حاصل کنید. بخشی از دوره‌ی “نکات حقوقی و قراردادی در ساخت و ساز شهری” با ارائه‌ی جناب آقای حاج علی بگی. مهندس حاج علی بگی، یکی از پنج مدرس دوره‌ی مهم و کاربردی ” نکات حقوقی و قراردادی در ساخت و ساز شهری ” می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

لینک کوتاه نوشته

مزایای عضویت در مدرسه

  • دسترسی به محتوای آموزشی رایگان
  • اطلاع از پیشنهادات ویژه و تخفیف‌ها
  • بهره‌مندی از خدمات ویژه با قیمت مناسب
  • حضور در برخی رویدادهای داخلی اعضای مدرسه کسب و کار
  • بهره‌مندی شبکه ارتباطات حرفه‌ای در صنعت ساختمان
  • حضور در چرخه کسب و کار صنعت ساختمان و کسب اعتبار