معرفی دوره جامع CMBA گرایش معماری داخلی و بازسازی

دوره‌ی جامع راهبری و مدیریت کسب و کار ویژه‌ی حرفه‌ی معماری داخلی و بازسازی ساختمان تحت عنوان «CMBA گرایش معماری داخلی و بازسازی»

این دوره که معادل اعتبار MBA اما با تمرکز بر بازار معماری داخلی و بازسازی ساختمان ایران است، به افراد علاقه‌مند به راه‌اندازی یک برند و مدیریت حرفه‌ای کسب و کار در زمینه‌ی بازسازی بناهای ساختمانی و معماری داخلی توصیه میشود.

این دوره‌‌ی جامع مدیریتی ورای جزئیات طراحی و فنی به ابعاد مختلف راه‌اندازی و موفقیت یک کسب و‌ کار اصولی با تمرکز بر معماری داخلی و‌ بازسازی ساختمان میپردازد.

مهندس شروین زینلی، عضو جدید خانواده‌ی CMBA، با تجربه‌ی مهندسی کردن کسب و‌‌ کار در صنعت ساختمان از تجاربی ارزشمند در مدیریت پروژه و ‌برنامه‌ریزی پروژه‌های بازسازی در دوره‌ی جامع CMBA گرایش معماری داخلی و بازسازی ساختمان می‌گوید.

مهندس رضا صابر از آن دسته معماران اصیل که به مباحث فنی و اجرایی بصورت عمیق و با جزئیات اشراف دارند؛ به تعامل حرفه‌ای با کارفرما و مدیریت فرآیند اجرای معماری داخلی و بازسازی. رضا صابر، یکی از مدرسان دوره‌ی جامع CMBA گرایش معماری داخلی و بازسازی میباشد.

‌‌‌اعتقاد مهندس وحید قیدی، از مدرسین دوره‌ی جامع CMBA گرایش معماری داخلی و بازسازی، در رابطه با اینکه چه‌گونه در کسب و ‌کارمون موفق و ماندگار باشیم….

دکتر گلپایگانی و روش جدید تدریس در دوره‌ی جامع CMBA گرایش معماری داخلی و بازسازی مجید گلپایگانی از قدیمی‌ترین مدرسین دوره‌های جامع CMBA از ۱۲ سال پیش تا کنون‌ هستند.

کامیاب پرنیانچی با نگاهی انسانی به کسب و کار معماری و نگاهی عمیق و مفهومی به فرآیند شکل‌گیری طرح معماری، یکی از مدرسان دوره‌ی جامع CMBA گرایش معماری داخلی و بازسازی است.

‌‌معماری داخلی و بازسازی نه به عنوان یک تخصص بلکه به عنوان یک حرفه‌، امروز بیش از گذشته، کسب و کار هوشمندانه یا به عبارتی داغ، محسوب میشود. ️پویا سیدین نور، استراتژیست و یکی از طراحان دوره‌ی جامع CMBA معماری داخلی و بازسازی، به این مسئله هم میپردازد. 

راه آسان‌تری برای ارتباط با مدرسه کسب و کار صنعت ساختمان اینستاگرام مدرسه کسب و کار

مطالب زیر را حتما بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:

مزایای عضویت در مدرسه

  • دسترسی به محتوای آموزشی رایگان
  • اطلاع از پیشنهادات ویژه و تخفیف‌ها
  • بهره‌مندی از خدمات ویژه با قیمت مناسب
  • حضور در برخی رویدادهای داخلی اعضای مدرسه کسب و کار
  • بهره‌مندی شبکه ارتباطات حرفه‌ای در صنعت ساختمان
  • حضور در چرخه کسب و کار صنعت ساختمان و کسب اعتبار